Logo Puszczy Mielnickiej

Agroturystyka „Dom na Werhurnie”

Nazwisko i imię właściciela: Elżbieta i Jerzy Śnieżko
Adres: ul. Uroczysko 4, 17-307 Mielnik nad Bugiem
Telefony: 513300794
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Okres przyjmowania gości: całoroczny
Lokalizacja: 52.318081 °N, 23.063103 °E Ładny dom stoi na wzniesieniu pod lasem, na dużej malowniczo położonej działce o pow. 4 ha.
Rodzaj obiektu i opis miejsc noclegowych: Nowy drewniany dom o wysokim standardzie wyposażenia, dominują w nim naturalne materiały (drewno, kamień polny, cegła). Posiadamy13 (15) miejsc noclegowych, wszystkie pokoje z łazienkami. Wokół domu znajduje się: las, pole, łąka, młody sadek z drzewami owocowymi, piękny ogród warzywny, ziołowy i kwiatowy. Zapewniamy ciepłą, rodzinną atmosferę oraz komfortowe warunki do odpoczynku, z iście bieszczadzkimi widokami z domu.
Możliwość wyżywienia: Smaczna, domowa, regionalna kuchnia na miejscu.
Samodzielne przygotowanie posiłków: Czajnik i komplet naczyń stołowych w aneksie na pierwszym piętrze. Dostępna jest również lodówka.
Urządzenia i sprzęt dla gości: Sala biesiadna z kominkiem, tarasy, grill, miejsce na ognisko, altana, meble ogrodowe, leżaki, boisko do siatkówki, huśtawki, piaskownica, parking.
Możliwość zabrania zwierząt domowych: Po uzgodnieniu
Oferta specjalna: Na miejscu wypożyczalnia rowerów, kajaków, nart biegowych, kijków nordic walking i innych sprzętów rekreacyjnych, grzybobranie, wędkarstwo.
Na życzenie kuchnia regionalna, wegetariańska. Gospodarz – licencjonowany przewodnik turystyczny, transport gości z dworca PKP, PKS, nauka haftu, szydełkowania, pisankarstwa.
Przyjazny, gościnny klimat domu i otoczenia oraz bliski kontakt z przyrodą umilą Państwu odpoczynek.
Cena noclegów: 40-50 zł Dzieci do 1 roku - gratis, do 7 lat - 30% zniżki