Logo Puszczy Mielnickiej

Pensjonat "Panorama"

Nazwisko i imię właściciela: Marcin Kopciewski
Adres: ul. Brzeska 67, 17-307 Mielnik
Telefony:

85 657-72-76
782-866-186
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona www: www.mielnik.pl
Okres przyjmowania gości: całoroczny
Lokalizacja: 52°19'42.5"N 23°02'52.6"E Pensjonat “Panorama” znajduje się w miejscowości Mielnik, malowniczo położonej na Wysoczczyźnie Drohickiej w samym sercu Podlasia, na prawym brzegu Bugu.
Rodzaj obiektu i opis miejsc noclegowych: Pensjonat “Panorama” oferuje 46 miejsc noclegowych, w pokojach 1, 2, 3 i 4-osobowych z łazienkami, tarasy widokowe.
Możliwość wyżywienia: W części restauracyjnej oferujemy 90 miejsc konsumpcyjnych w dwóch salach, gdzie serwowane są dania z kuchni domowej i regionalnej.
Samodzielne przygotowanie posiłków: -
Urządzenia i sprzęt dla gości: Wypożyczalnia rowerów i kajaków, plac zabaw dla dzieci z odkrytym basenikiem, dostęp do tel / faxu / internetu.
Możliwość zabrania zwierząt domowych: Tak
Oferta specjalna: Organizowanie spotkań integracyjno – szkoleniowych, narady, konferencje, pobyty letnie i zimowe dla indywidualnych klientów oraz dla grup zorganizowanych, przyjęcia okazjonalne, polowania, grzybobrania, wędkowania, grill, kulig, obozy sportowe, plenery plastyczne, kajaki, przejażdżki konnym zaprzęgiem, spacery gondolami po Bugu, spływy tratwami.
Mapa: