Logo Puszczy Mielnickiej

Active Adventure

Nazwisko i imię właściciela:Andrzej Wierzba
Adres:ul. Duboisa 2, 17-307 Mielnik
Telefony:

85 657-70-67
606-662-225
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Okres działalności: -
Rodzaj oferty: Firma Active Adventure zajmuje się wypożyczaniem sprzętu rekreacyjnego i sportowego do uprawiania turystyki rowerowej i wodnej, paintballu, dowozem sprzętu, pomagamy w organizacji imprez, spływów kajakowych i łodziami tradycyjnymi udostępniając sprzęt.
Cel jaki przyświecał nam przy tworzeniu, organizacji i funkcjonowaniu Active-Adventure był prosty. Chcielibyśmy aby z pracy włożonej w powstanie i później istnienie naszej działalności wyrosła firma, której funkcjonowanie da nam poczucie spełnienia w nowej roli oraz dużo radości płynącej z zaangażowania i tworzenia nowych projektów. Dlatego też ciągle z pasją staramy się realizować nowe projekty. Zależy nam również a nawet przede wszystkim aby nasza oferta trafiła do ludzi którzy podobnie jak my cenią sobie przyjemność w spędzaniu wolnego czasu, organizowania go w sposób dający możliwość połączenia odpoczynku z aktywnością fizyczną. Uważamy iż każda forma rekreacji, zajęcia i imprezy o charakterze sportowym podnoszą w człowieku jego sprawność oraz pozytywnie wpływają na zachowanie optymizmu życiowego. Proponujemy więc Państwu uczestnictwo w przygodzie której scenariusz będzie pisany w zależności od potrzeb i preferencji uczestników bez względu na wiek, płeć czy stopień sprawności fizycznej. Udowodnimy Państwu iż nasza propozycja w takiej formie to zabawa, relaks, przyjemność, sposób na poznanie interesujących miejsc oraz pomysł na życie.
Profil naszej działalności nie jest dziełem przypadku mieszkamy i pracujemy nad rzeką Bug która pomimo niszczącej siły cywilizacji zachowała swój naturalny charakter, łącząc wokół siebie dwa parki krajobrazowe: Podlaski Przełom Bugu oraz Nadbużański Park Krajobrazowy dlatego też główny kierunek rozwoju kształtowany jest dla potrzeb turystyki wodnej, choć nie tylko. Duże zróżnicowanie terenu liczne zakola, meandry, mielizny wysepki sprawiają iż spływy rzeką Bug, jedną z niewątpliwie najpiękniejszych rzek w Polsce staną się niezapomnianym przeżyciem dla każdego człowieka o wrażliwym spojrzeniu na świat.
Zapraszamy więc turystów indywidualnych oraz grupy zorganizowane na skorzystanie z naszych usług, zapewniając pomoc przy realizacji zamierzeń, wyposażeniu w sprzęt oraz profesjonalizm oferowanej usługi. Dodatkowo oferujemy do wypożyczenia rowery górskie które umożliwią Państwu bliższe poznanie ziemi mielnickiej, jej ciekawą i bogatą historię, kulturę regionu, wycieczkę szlakiem kupieckim czy też szlakiem bunkrów (linii Mołotowa). Natomiast przyrodnikom, wędkarzom proponujemy wypożyczenie łodzi rybackiej, jej transport w dowolne miejsce z której będą mieli możliwość wędkowania oraz namacalnego poznania dzikiej przyrody. Wreszcie jako nowy ale miejmy nadzieję nie ostatni kierunek rozwoju naszej firmy mamy przyjemność zaproponować Państwu grę w Paintball, której zasady i walory możecie spraktykować korzystając z naszych usług.
Mapa: